همایش اشتغال،ایجاد و توسعه کسب وکار در شرایط امروز

سازمان مدیریت صنعتی استان مرکزی با مشارکت سازمان فنی و حرفه ای استان مرکزی برگزار می نماید:

همایش اشتغال،ایجاد و توسعه کسب وکار در شرایط امروز محل برگزاری اراک سازمان فنی و حرفه ای اراک برای ثبت نام و دریافت بلیط رایگان با تلفن ۰۸۶۳۴۱۳۴۰۱۷ و ۰۹۱۸۶۴۳۸۸۱۴ تماس بگیرید

دوره تخصصی Free Discussion Class 

مرکز آموزش های آزاد دانشگاه صنعتی اراک با همکاری سازمان مدیریت صنعتی استان مرکزی برگزار می نماید:

Free Discussion Class 

روزهای برگزاری دوره :دوشنبه ها ساعت ۱۸:۳۰ الی ۲۰ به مدت ۱۰ جلسه

محل برگزاری: اراک-دانشگاه صنعتی اراک

دوره عالی دکتری مدیریت کسب وکار DBA

دوره در سطح دکترای حرفه ای مدیریت کسب و کار (DBA)

تجارب موجود در فرآیند توسعه اقتصادی در کشورهای توسعه یافته و نوپای صنعتی نشان می دهد که توان مدیریت یکی از اهرم‌های قوی و محرک‌های اصلی توسعه است، نیاز به تقویت و تجهیز کادر مدیریت به‌خصوص در سطح اجرایی در کشور ما نیز به خوبی احساس شده است، کشور ما اکنون نیازمند مدیرانی است که بتوانند با بهره‌گیری از آخرین دستاوردهای دانش مدیریت و تجارب کشورهای صنعتی و نیز در نظر گرفتن شرایط بومی، وظایف خویش را در راهبری و مدیریت علاوه بر وظایف اصلی و سنتی مدیریت به ویژه در زمینه حل مسائل واقعی محیط کار به نحوی موثرتر از گذشته انجام داده و راه را برای توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی هموار کنند. دوره DBA نیز به منظور پرورش چنین مدیرانی برای بنگاه‌های تولیدی و خدماتی در بخش‌های دولتی، خصوصی و تعاونی طراحی و تدوین شده است.

این دوره بیش از مباحث نظری به موارد کاربردی و مهارتی می پردازد و به همین دلیل برای مدیران ارشد، مدیران ‌اجرایی و مشاوران مناسب می باشد.

مخاطبین دوره:

مدیران ارشد و میانی بنگاه‌های اقتصادی مشاوران ارشد کسب و کار کارشناسان ارشد بنگاه‌های تولیدی و خدماتی

هدف دوره:

هدف اصلی این دوره تربیت مدیران حرفه ای و آینده نگر است که با دانش و مهارت‌های مدیریت کسب و کار آشنا شوند و بتوانند در تدوین جهت‌گیرهای راهبردی و همچنین حل مسائل واقعی محیط کار موثر باشند. این دوره همچنین برای پاسخ دهی به نیاز تصمیم گیرندگان در صنایع مختلف طراحی شده است، تا آن‌ها را با دانش نوین در زمینه مدیریت کسب و کار در عرصه‌های ابر رقابتی آشنا کند و(تا) بتوانند در ایفای نقش معمار سازمانی به‌طور موثر و کارآمد عمل ‌نماید.

شرایط دوزه:

تکمیل فرم اعلام آمادگی
دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مورد تائید وزارت علوم و یا مدرک در سطح کارشناسی ارشد از سازمان مدیریت صنعتی
دارا بودن حداقل سه سال سابقه کار در حوزه های مرتبط با مدیریت
گذراندن دروس پیش نیاز برای دارندگان مدارک تحصیلی رشته‌های غیر مرتبط
پذیرفته شدن در سنجش تعیین سطح و مصاحبه اختصاصی

مدرک دوره:

به فارغ‌التحصیلان دوره مطابق شرایط سازمان مدیریت صنعتی، گواهینامه دوره DBA اعطا خواهد شد.​

پانزدهمین دوره عالی مدیریت اجرایی MBA

چرا MBA بخوانیم؟
فراگیری دانش ها و مهارت های مدیریتی

  • تغییرات تکنولوژیک ، تغییرات در نیازهای مشتریان  و تحولات در فضای بازار  بسیاری از کارافرینان ، صاحبان کسب و کار و مدیران ارشد شرکت ها که را که تحصیلات فنی ، مهندسی ،پزشکی و …. دارند را متوجه این نکته نموده است که برای هدایت اثر بخش شرکت خود به مهارتهای مالی ، مدیریتی ، بازاریابی و …نیاز دارند ، یکی از راه حل های موجود بدست آوردن مهارت های مدیریتی، بازاریابی،همچنین  مهارت های تصمیم گیری استراتژیک گذراندن دوره MBA است.
  • سرمایه گذاری برای توسعه فردی
    گذراندن دوره ی MBA سرمایه گذاری مناسبی برای رشد شغلی،توسعه فردی و افزایش درآمد می باشد.

 

  • فرصت بیشتر استخدامی برای دارندگان مدرک MBA
    در سال های اخیر شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی و دولتی ایران علاقه مندی زیادی به استخدام دارندگان مدرک MBA از خود نشان داده اند و دارندگان مدرک MBA را در اولویت استخدامی خود قرار می دهند

 

 

چرا MBA ؟چرا سازمان مدیریت صنعتی؟

 

 

اساتید حرفه ای
اساتید سازمان مدیریت صنعتی ، اساتیدی هستند که علاوه بر دانش به روز علمی در رشته خود ، از تجربه علمی و کاربردی در حوزه های اجرایی مدیریتی برخوردار هستند.

مدرک معتبر دوره:
دانش‌آموختگان دوره مطابق شرایط سازمان مدیریت صنعتی، گواهینامه دوره درسطح کارشناسی ارشد MBA- بازرگانی اعطا خواهد شد.این مدرک از سوی سازمان ارزشیابی WES (World Education Services) کانادا و امریکای شمالی مورد تایید قرار گرفته است.

 

 

محتوای متمایز و کاربردی دوره:
سازمان مدیریت صنعتی به عنوان اولین برگزار کننده ی دوره های MBA در ایران پس از شش دهه سابقه دوره های MBA خود را به روشی متفاوت و کاربردی برگزار می کند که بعضی از ویژگی های آن به شرح زیر است:

 

۱- کاربردی بودن دروس ارائه شده مبتنی بر مبانی نظری و تئوریک مباحث

۲- استفاده از روش های متنوع سخنرانی، نمایش فیلم، کار گروهی، موردکاوی،انجام پروژه کاربردی بودن دروس ارائه شده مبتنی بر مبانی نظری و تئوریک مباحث
۳- وجود فراگیران با سوابق تجربی مناسب از طیف گسترده ای از صنایع تولیدی و خدماتی کشور

۴- بهره مندی از یکی از تخصصی ترین و به روزترین کتابخانه ها و منابع علمی مدیریتی در کشور

 

ویژگی ها و مشخصات دوره mba
هدف دوره :
هدف این دوره آشنایی دقیق با وظایف اساسی سازمان های بازرگانی و افزایش مهارت و توانایی مدیران عالی ، میانی و کارشناسان سازمان های تولیدی و خدماتی در شناخت مسائل مبتنی بر مدیریت،جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات ، ارزیابی و راه حل های مختلف در هر مسئله ،تصمیم گیری و اجرای تصمیمات متخذه می باشد.

دانش آموختگان پس از گذراندن این دوره توانایی‌های لازم برای احراز مشاغل مدیریتی در زمینه بازرگانی را در شرکت ها و سازمان های صنعتی، بازرگانی و دولتی خواهند داشت.
مخاطبین دوره:
مدیران میانی و ارشد بازرگانی، تدارکات و خرید داخلی، خرید خارجی، بازاریابی، فروش و صادرات
شرایط شرکت در دوره:
تکمیل و ارسال فرم اعلام آمادگی،دارا بودن مدرک کارشناسی از دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی معتبر کشوردارا بودن حداقل سه سال سابقه کار مدیریتی پذیرفته شدن در سنجش تعیین سطح و مصاحبه اختصاصی
مدرک دوره:
به فارغ التحصیلان مدرک در سطح کارشناسی  ارشد اعطا خواهد شد
مدت دوره:
۲ سال و معادل ۴ ترم-۴۲ واحد درسی

 

محتوای دوره:
برنامه درسی دوره عالی مدیریت بازرگانی از لحاظ واحدهای درسی و محتوا به ترتیبی تنظیم شده است که با دوره های مشابه کارشناسی ارشد تطابق دارد.دوره شامل سه بخش دروس پیش نیاز،۱۰واحد ،دروس پایه عمومی ۱۲واحد،دروس تخصصی ۱۶واحد از دروس ذکر شده و پایان نامه ۴واحد می باشد.در صورت تمایل، شرکت کنندگان می توانند به جای پایان نامه دو درس به میزان ۴واحد اخذ نمایند.

برای مشاوره و ثبت نام با ما تماس بگیرید